جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکاربرد روان درمان به روش اجتماع مدار بر پیشگیری از ولع مصرف مواد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: کاربرد روان درمان به روش اجتماع مدار بر پیشگیری از ولع مصرف مواد

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

اعتیاد یک بیماری زیست شناختی، روان شناختی و اجتماعی است. عوامل متعددی در ایدئولوژی سوء مصرف مواد تأثیر دارند که در تعامل با یکدیگر منجر به شروع مصرف و سپس اعتیاد می شوند. درک کلیه علل و عوامل زمینه ای موجب می شود تا روند پیشگیری، شناسایی، درمان و پیگیری به طور هدفمند طرح ریزی شود (کارول و انکن[۱]، ۲۰۰۵).

با توجه به اینکه هر روز ۵۰۰ نفر از جوانان کشور معتاد می شوند، بررسی های به عمل آمده نشان داده که جمعیت معتادان در ایران هر ۱۰ سال دو برابر می شود. سن شروع اعتیاد در کشور به طور متوسط به کمتر از ۱۵ سال رسیده است و خسارت در سطح کشور سالانه به بیش از ۱۵ هزار میلیارد ریال می رسد. درصد بالایی از کسانی که موفق به ترک اعتیاد می شوند، بعد از مدتی مجددا گرفتار شده و خسارت فزاینده ای را به امکانات جامعه وارد می سازند. بنابراین ضرورت انجام پژوهش های پیگیر علمی به منظور شناخت علل و پیامدهای اعتیاد و همچنین راهکارهای پیشگیری از عود آن احساس می شود (هادیان و همکاران، ۲۰۱۰).

……

مرور منابع:

دولان و همکاران[۲] (۲۰۰۹) به مدت ۳ ماه اثر روش اجتماع درمان مدار را بر کاهش گرایش به مصرف کوکایین مورد مطالعه قرار دادند. نتایج آنها نشان داد که این دوره ۳ ماهه باعص کاهش مصرف مواد شد. اما تغییر اصلی هنگامی بود که گروهش از آنها به مدت ۶ ماه نگهداری شدند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی:

۱- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر مثبت بر پیشگیری از ولع مصرف مواد دارد.

فرضیه های فرعی:

۲- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر منفی بر انتظار نتایج مثبت از مصرف مواد دارد.

۳- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر مثبت بر رهایی از کسالت و علائم ترک دارد.

۴- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر منفی بر تصمیم و برنامه برای مصرف مواد دارد.

۵- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر منفی بر تمایل به مصرف مواد دارد.

۶- اجرای روان درمان به روش اجتماع مدار تأثیر مثبت بر کنترل بر مصرف مواد دارد.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱]– Carroll and Onken

[۲]– Dolan et al.

2019-02-24
كد : 2203
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss