کاوش فناوری و پیش بینی انرژی بیوسوخت و بیوهیدروژن با تحلیل ثبت اختراع

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Technology exploration and forecasting of biofuels and biohydrogen energy from patent analysis  (۲۰۱۲)

کاوش فناوری و پیش بینی انرژی بیوسوخت و بیوهیدروژن با تحلیل ثبت اختراع

توضیحات: ۷ صفحه انگلیسی، ۱۰ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

جایگاه و فعالیت توسعه فناوری در حوزه انرژی بیوسوخت و بیوهیدروژن بین سالهای ۲۰۰۰-۲۰۱۱ با استفاده از تحلیل کتابسنجی ثبت اختراع انجام گرفت. بر اساس گزارشها، جایگاه فعلی نشان دهنده فناوری های اصلی برای انرژی بیوسوخت است که در آمریکا به بلوغ رسیده اند. با این حال، تکنولوژی های اصلی و یا برجسته در انرژی بیوهیدروژن نیازمند مطالعات بیشتری است تا بهبود فناوری بیوهیدروژن را تسریع نماید. بعلاوه، سه موضوع مهم در تکنیک های استناد وجود دارد، که مرتبط با انرژی بیودیزل، سلول های سوخت بیولوژیکی و بیوهیدروژن است. این ثبت اختراع ها نشان دهنده تمرکز بر تکنیک های اصلی تولید انرژی است که نیازمند فناوری های با تقاضای پایین انرژی است و بیوهیدروژن کاندیدای بالقوه سوخت برای آینده خواهد بود. در نهایت، این مدل پیشنهادی می تواند در تمامی موارد فناوری های مدرن بخصوص در حوزه انرژی سبز بکار گرفته شود.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

 

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۲۳
كد : 4507
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss