جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکلاهک(دماغه) الکترونیکی برای شناسایی فران r134a در جو هوای تهویه شده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

An electronic nose for the identification of Forane R134a in an air

conditioned atmosphere (2000)

کلاهک(دماغه) الکترونیکی برای شناسایی فران r134a در جو هوای تهویه شده

– توضیحات: ۵ صفحه انگلیسی، ۱۱ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

کلاهک الکترونیکی بر پایه آرایه سنسور نوع TGS برای کشف فوران R134a تحت کنترل دقیق دمای گاز و شرایط مرطوب طراحی گردید. مقاله جاری به ارائه وابستگی آرایه سنسور TGS با دمای گاز و نرخ رطوبت نسبی خواهد پرداخت. مدلی برای رفتار آرایه سنسور برای هر یک از این پارامترها, پیشنهاد شد. سپس, اهمیت این دو پارامتر جوی مورد تاکید قرار گرفته و نیاز به کنترل یا لحاظ کردن آنها در دیتابیس اثبات شد. توانایی شناسایی گاز هدف با تحلیل عاملی افتراقی را نشان خواهیم داد حتی اگر رطوبت نسبی یا دمای گاز با فرایند یادگیری دیتابیس کلاهک متفاوت باشد.

کلیدواژگان: سنسور گاز اکسید قلع, آرایه سنسور TGS, کابردهای کلاهک الکترونیکی, اثرات دما و رطوبت.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6160
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss