جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکلاهک (دماغ) الکترونیکی با استفاده از پارامترهای مدلسازی کاهش زمانی برای تشخیص قابل اطمینان فران ۱۳۴a

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

An electronic nose using time reduce modeling parameters for a reliable discrimination of forane 134a (2012)

کلاهک (دماغ) الکترونیکی با استفاده از پارامترهای مدلسازی کاهش زمانی برای تشخیص قابل اطمینان فران ۱۳۴a

– توضیحات: ۸ صفحه انگلیسی، ۱۷ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

در بسیاری از کاربردها, سیستم های جدید مبتنی بر آرایه های سنسور گاز و  با نام دماغ الکترونیکی  در دست بررسی می باشند. این سیستم ها برای کشف گازهای سمی, باید بدقت طراحی شده و ارزیابی سریعی از گاز هدف داشته باشند.

در این کاربرد, از آرایه سنسور اکسید فلز برای کشف گاز یخچال (فران ۱۳۴a) در چندین نرخ رطوبت مختلف (۱۸-۸۵%) استفاده شده است که می تواند منجر به اثرات گلخانه ای و مشکلات سلامت شود. بدین منظور, چندین خانواده از متغیرهای مهم بعنوان پارامتر گذار یا مدلسازی از پاسخ سنسور زمانی استخراج شده است. این متغیرها, در دیتابیس آموزشی گروه بندی شده و با روشهای تشخیص برای انتخاب بهترین رابطه بین دستابیس و روش تست شده اند. سپس, نمونه های ناشناخته گاز برای اعتبارسنجی مورد استفاده قرار گرفته شدند. نتایج نشان دهنده امکان تشخیص خوب و معرفی گاز هدف در نرخ رطوبتهای مختلف می باشد.

کلیدواژگان: سنسور گاز اکسید قلع, آرایه سنسور TGS, اثرات رطوبت, پارامترهای مدلسازی, پردازش داده, تحلیل مولفه اصلی, تحلیل فاکتوریل تفکیکی.

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۲۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 6118
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss