جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکنترل مدیریتی, انتظارات نقش, و رضایت شغلی تیم های توسعه محصولات جدید: اثر تعدیل کننده تصمیم گیری مشارکتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Management control, role expectations and job satisfaction of new product development teams: The moderating effect of participative decision-making (2012)

کنترل مدیریتی, انتظارات نقش, و رضایت شغلی تیم های توسعه محصولات جدید: اثر تعدیل کننده تصمیم گیری مشارکتی

– توضیحات: ۱۲ صفحه انگلیسی، ۲۵ صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

کار جاری به بررسی روابط بین کنترل مدیریت غیر رسمی و رسمی (یعنی خروجی, فرایند و حرفه ای ) و رضایت شغلی تیمهای توسعه محصول جدید(NDP)  می پردازد. این تحقیق بطور خاص اثر تاثیرات غیرمستقیم کنترلهای مدیریتی بر رضایت شغلی بوسیله انتظارات نقش(یعنی تعارضات و ابهام نقش ) و اثرات تعدیل کننده تصمیم گیری مشارکتی را بررسی می کند. نتایج بر اساس نمونه ای مرکب از ۱۹۷ پروژه NPD بدست آمده اند. یافته های ما نشان می دهد که کنترل مدیریت دارای اثرات تفاضلی بر ابهام نقش, تعارض نقش, و رضایت شغلی تیم NFD  می باشد. بطور خاص, تیمهای  NPD بطور مطلوب تری به کنترلهای خروجی و حرفه ای پاسخ می دهند(تا کنترلهای فرایند) .تا حدود مشخص شد که تصمیم گیری مشارکتی روابط بین کنترلهای خروجی, فرایند و حرفه ای و انتظار نقشی را تعدیل می کند.

کلید واژگان: کنترل مدیریتی , ابهام نقش, تعارض نقش, رضایت شغلی , توسعه محصول جدید

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۸۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 5014
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss