جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتکنترل پیشگوی فازی-عصبی , تنظیم شده با الگوریتم ژنتیک , و کاربرد آن در فرایند تخمیر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

FUZZY-NEURO PREDICTIVE CONTROL, TUNED BY GENETIC ALGORITHMS, APPLIED TO A FERMENTATION PROCESS (2012)

کنترل پیشگوی فازی-عصبی , تنظیم شده با الگوریتم ژنتیک , و کاربرد آن در فرایند تخمیر

– توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۲ صفحه ترجمه آماده فارسی (word) (مقاله با ترجمه)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری , توسعه کنترل پیشگوی فازی را پیشنهاد می کند. الگوریتمهای ژنتیک (GA) برای تنظیم خودکار کنترلر بکار می روند. شبکه عصبی بازگشتی برای شناسایی فرایند و سپس ارائه پیشگویی در زمینه رفتار آن بر اساس اعمال کنترلی اعمال شده به سیستم استفاده شده است. این پیشگویی ها بوسیله کنترلر فازی استفاده شده تا کنترل بهتری از فرایند تخمیر الکل در صنعت شیمی انجام شود. دلیل انتخاب مسئله ناشی از ویژگی های غیر خطی و سکون فرایند بوده که کنترل آن را بوسیله کنترلرهای استاندارد مشکل می سازد. مقایسه کارایی بوسیله روشهای غیر پیشگویانه ( PID و PDفازی) و نیز یک روش پیشگویانه دیگر یعنی GPC (کنترل پیشگویانه تعمیم یافته) انجام شده است.

کلیدواژگان: کنترل پیشگویانه , الگوریتم ژنتیک , کنترل فازی , شبکه عصبی , کنترل وفقی

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۹۰۰۰ تومان)

 

 

2019-03-04
كد : 5926
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss