جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتیکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Integration of Electric Vehicles in the Electric Power System (2011)

یکپارچه سازی وسایل نقلیه الکتریکی با سیستم تغذیه الکتریکی(سیستم توزیع برق)

– توضیحات: ۱۶ صفحه انگلیسی، ۲۳صفحه ترجمه آماده فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

– چکیده ترجمه فارسی:

مقاله جاری به ارائه چارچوبی مفهومی در زمینه یکپارچه سازی موفق وسایل الکتریکی با سیستم های تغذیه الکتریکی می پردازد. چارچوب پیشنهادی , دو حوزه اصلی را پوشش می دهد: عملیات فنی شبکه و محیط بازار الکتریکی. همه بازیگران حاضر در این دو فرایند و نیز فعالیتهای آنها , بهمراه جزئیات مورد بررسی قرار گرفته شده اند. چندین شبیه سازی نیز بمنظور نمایش تاثیرات/مزایای احتمالی ناشی از این یکپارچه سازی ارائه شده است که شامل تحلیل حالت پایدار و رفتار پویا  می باشد.

کلیدواژگان| جمع کننده , سرویسهای فرعی (کمکی) , مخزن (ذخیره سازی )وسایل نقلیه , کنترل سلسله مراتبی , ریزشبکه , ریزشبکه چندگانه , وسیله به شبکه

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۹۰۰۰تومان)

 

 

2019-03-03
كد : 4720
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss