عضویت در گروه تلگرام آسان داکیک بیوسنسور آنزیمی برای پایه پروکسید هیدروژن بر روی نانوساختار CeO2 الکترورسوب یافته در سطح ITO

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

An enzymatic biosensor for hydrogen peroxide based on CeO2 nanostructure electrode posited on ITO surface (2013)

یک بیوسنسور آنزیمی برای پایه پروکسید هیدروژن بر روی نانوساختار CeO2       الکترورسوب یافته در سطح ITO

توضیحات: ۶ صفحه انگلیسی، ۱۴ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

در این مطالعه یک بیوسسنور (بیو حسگر) آنزیمی برای شناسایی امپرومتری پروکسید هیدروژن بر مبنای الکتروشیمی مستقیم میوگلوبین (Mb) بر روی فیلم نانوساختاری دی اکسید سریوم متخلخل (CeO2) توسعه یافته است. در ادامه فیلم توسعه یافته و به اتمام رسیده با حوزه سطحی وسیع بر روی زیرلایه اکسید قلع ایندیوم (ITO) الکترورسوب یافت. مطالعات مورفولوژی سطحی حاکی از آن بود که فیلم شکل گرفته CeO2 دارای حوزه سطحی بزرگی با نانوساختار منحصر به فرد بر روی سطح ITO بوده است. ولتامتری چرخه ای (CV) و ولتامتری پالس دیفرانسیلی (DPV) برای نشان دادن رفتار الکتروشیمی Mb بیحرکت شده روی فیلم ساخته شده کاربرد داشته که حاکی از الکتروشیمی ساده و مستقیم و عملکرد بهینه الکتروکاتالیزی بدون هیچ واسطه الکترونی بوده است. لازم به ذکر است که الکترود دارای دو نقطه اوج نیمه برگشت پذیر کاهش – اکسیداسیون به ترتیب در ۳/۰ – و V 2/0 – بوده که در نتیجه جفت ردوکس روی داده که یک فرایند الکتروشیمیایی و کنترل شده سطحی با انتقال یک الکترون     می باشد. این سنسور فاقد معرف دارای ثبات خوب و حساسیت بالا برای شناسایی H2O2 بدون هیچ اثری از ترکیبات واسطه گری است. همچنین سنسور با پایه پروتئینی از قابلیت شناسایی H2O2 اندک تا μM 6/0 برخوردار بوده که بصورت خطی تا mM 3 بوده و دارای زمان واکنش  در مقایسه با مقادیر مربوط به سایرالکترودهای اصلاح یافته می باشد. پس می توان گفت که CeO2 متخلخل یک گزینه داوطلب برای ساخت سنسورها یا ابزارهای آنزیمی می باشد.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۷۰۰۰ تومان)

 

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۹-۰۶
كد : 3662
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss