جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتیک نوآوری تکاملی منحصر بفرد موجب تحول عمیق همزیستی تثبیت کننده N2 در نهان دانگان می شود

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

A single evolutionary innovation drives the deep evolution of symbiotic N2-fixation in angiosperms (2014)

یک نوآوری تکاملی منحصر بفرد موجب تحول عمیق همزیستی تثبیت کننده N2 در نهان دانگان می شود

توضیحات: ۹ صفحه انگلیسی، ۱۶ صفحه فارسی (word)

دانلود رایگان مقاله انگلیسی

چکیده فارسی

ارتباط های همزیستی درهرزیستگاه بر روی زمین رخ می دهند،اما مااطلاعات بسیار کمی در مورد تاریخ تکاملی آنهامی دانیم. مدل های کنونی تکامل صفتی نمی تواندبه اندازه کافی بازسازی تاریخ عمیقی ازنوآوری همزیستی ایجاد کند، چرا که فرض انها برفرآیندهای تکاملی همگن در سراسرمیلیون هاسال است. در اینجا به به تازگی به کشف ناهمگن ها و چارچوب کمیت فیلوژنتیک که به مطالعه منشاءهمزیستی بین نهاندانگان وهمزیستهای باکتریایی تثبیت کننده نیتروژن میپردازد ودر ندولی جای داده شده است رسیده ایم.ما بزرگترین پایگاه داده گره گونه های گیاهی جهانی و بازسازی تحول همزیگری را تالیف می کنیم.ما یک مورد مشخص نواوری تکاملی مرموز وابسته به همزیگری تثبیت N2را شناسایی می کنیم که بواسطه بازده و تلفات وابسته به همزیگری و برایند ضرورت “ثابت کننده های پایدار” (کلادها شدیدا برای فقدان وابسته به همزیگری بعید هستند)دنبال شده است.منشا بالغ بر ۱۰۰ MYA، این نواوری همسانی عمیقی در همزیگری تثبیت N2 را پیشنهاد می کند.شناسایی نواوری مرموز در دودمان(درخت زندگی) نکته اصلی برای شناخت تحول ویژگی های پیچیده،شامل مشارکت همزیگری است.

 

دانلود متن کامل فارسی (قیمت ۱۱۰۰۰ تومان)

2019-03-03
كد : 4515
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss