جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت•امنيت در پناه امام زمان عليه السلام

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

•امنيت در پناه امام زمان عليه السلام

(۱۱صفحه ورد)

  1. ضروري بودن نعمت امنيت براي داشتن زندگي آرام و مرفه و بي اضطراب و دغدغه، امري بديهي و غيرقابل انكار است. روانشناسان و جامعه‌شناسان، امنيت را جزء نيازهاي اوليه بشر قلمداد نموده‌اند. اگر به خود بنگريم، مي‌يابيم همه ما به دنبال امنيت هستيم. بدون امنيت و احساس لذت آن، زندگي تلخ و ناگوار و غيرقابل تحمل خواهد بود.

 

  1. امنيت که مطلوب و خواستة ارزشمند ما بوده و همه، دانسته يا ندانسته به دنبال نيل به آن مي باشيم، جهات و ابعاد مختلفي دارد. امنيت روحي و معنوي، امنيت مادي و جسمي، امنيت شغلي و …

براي دانستن و وجدان قدر و ارزش امنيت، كافي است به موارد ناامني توجه كنيم كه چطور اين احساس ناامني زندگي ما را تلخ و همچون جهنم مي گرداند. اميرالمومنين         « عليه السلام» چه زيبا فرمودند: “انَّما يعرف قدر النَّعم بمقاساه ضدها” يعني قدر نعمت ها در مقايسه با ضد آنها شناخته ميشود (غررالحکم).

 

  1. حال با اين مقدمات، چه کنيم که به امنيت و آسايش حقيقي در همه ابعاد آن برسيم و بي‌اضطراب و نگراني زندگي کنيم؟ چه کنيم که از جميع جهات روحي و معنوي، جسمي و مادي در آسايش و آرامش خاطر بوده و به زندگي دلخواه و بي‌اضطراب برسيم و زندگي آسوده و لذت‌بخش و خلاصه زندگي در بهشت را تجربه نماييم؟ شاه‌كليد رسيدن به زندگي در سايه اين و امان توام با آرامش خاطر چيست؟

…………………….

……………………..

2019-03-14
كد : 28613
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss