بررسي تاثير عوامل یادگیری روي اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسي تاثير عوامل یادگیری روي اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

تحقیقات و پیاده سازی مدیریت دانش[۱]، که به برجستگی در شرکت های خصوصی دست یافته است، در حال دست یابی به شهرت و برجستگی در بخش عمومي نیز می باشد. این موضوع به خوبی از تعداد تحقیقات مرتبط با مدیریت دانش که بر روی بخش عمومي تمرکز کرده است مشهود است (مانند بنت و همکاران، ۲۰۱۰؛ چانگ و همکاران، ۲۰۱۱؛ صالح و همکاران، ۲۰۱۲؛ نوردین و همکاران، ۲۰۰۹؛ فیلپ و مارتین، ۲۰۰۹؛ سید – اخسان و رولاند ، ۲۰۰۴؛ سید – اخسان ، ۲۰۰۶).

……

مرور منابع:

کالثوم و همکاران[۲] (۲۰۱۳) میزان تاثير عوامل یادگیری روي اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي را مورد مطالعه قرار دادند. در این مطالعه یک مدل متشکل از شش عامل یادگیری و روابط بین آنها با اشتراك گذاري دانش ضمنی از مرور و مطالعه ادبیات مشتق شده است. یک پرسشنامه محقق ساخته طراحی شده و برای جمع آوری داده ها از ۲۰۳ حسابدار از گروه حسابداری کل (AGD) در مالزی به کار رفته است. نتایج نشان داد که عوامل یادگیری مانند فرصت های آموزش و یادگیری دارای تاثیری قوی بر روی اشتراك گذاري دانش ضمنی می باشند، در حالیکه بازخورد بر روی ارزیابی عملکرد و دانش فنی فن آوری ارتباطات و اطلاعات و مهارت ها دارای تاثیری متوسط می باشد. چرخش کاری هیچ تاثیری قابل توجهی را از خود روی اشتراك گذاري دانش نشان نداده است.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه ۱: رابطه ای مثبت و معنی دار بین دانش و مهارت های ضمنی ICT و اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

فرضیه ۲: رابطه ای مثبت و معنی دار بین برنامه های آموزش شغلی و اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

فرضیه ۳: رابطه ای مثبت و معنی دار بین برنامه های چرخش کاری و اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

فرضیه ۴: رابطه ای مثبت و معنی دار بین بازخورد در خصوص ارزیابی عملکرد و اشتراك گذاري دانش ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

فرضیه ۵: رابطه ای مثبت و معنی دار بین فرصت های یادگیری و اشتراك گذاري دانش ضمنی میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

فرضیه ۶: رابطه ای مثبت و معنی دار میان فرصت های دستیابی به اطلاعات و اشتراك گذاري اطلاعات ضمنی در میان حسابداران بخش عمومي وجود دارد.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

[۱] – Knowledge Management

[۲] – Kalsom et al.

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۴-۰۸-۲۱
كد : 2212
وضعيت :‌موجود

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss