جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی رابطه جابجایی و میزان حقوق و دستمزد با عملکرد کارکنان آموزش و پرورش شهرستان دورود

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی رابطه جابجایی و میزان حقوق و دستمزد با عملکرد کارکنان آموزش و پرورش شهرستان دورود

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

پرداختن به مواردی که تأمین کننده نیازهای اساسی یک انسان می باشد، همیشه از اولویت های هر فرد بوده است. دريافت حقوق و مزاياي كافي براي تامين هزينه هاي زندگي ، اولين و اصلي ترين دليل براي اشتغال است. يك انسان در شرايط عادي بايد بتواند با عوائد حاصل از يك نوبت (شيفت) كار روزانه ، معيشت خود و خانواده را در حد متعارف تأمين نمايد. همچنين سازمانها صرف نظر از دسته بندي آنها به حاكميتي و تصدي گري ، و دولتي يا خصوصي ، داراي اهداف و وظايفي هستند كه بايد از طريق فعاليت مديران و كاركنان انجام شوند و تصميم گيري درباره ي نحوه ي جبران خدمات آنها از طريق نظامهاي حقوق و دستمزد انجام مي شود(لوین[۱]، ۲۰۰۲).

……

مرور منابع:

سوری (۱۳۸۴) در مطالعه ای نقش دستمزدها را به عنوان ابزاری برای افزایش کارایی و بهره وری صنایع ایران مورد بررسی قرار داده و نشان می دهد که اولا دستمزدها با شاخص کارایی و بهره وری نیروی کار رابطه مثبت و معنی داری دارد. ثانیا، حساسیت پایین کارایی نسبت به دستمزدها باعث می شود که افزایش کم سطح دستمزدها نتواند اثر محسوسی بر کارایی داشته باشد. ثالثا، تأثیر اندازه سازمان بر سطح دستمزدها و کارایی معنی دار است و سازمان های بزرگتر دستمزد بیشتری را پرداخت می کنند و بهره وری آنها نیز افزایش می یابد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه اصلی تحقیق:

۱- سرمایه انسانی بر بهره وری کارکنان آموزش وپرورش شهرستان جم تأثیرگذار است.

فرضیه های فرعی تحقیق:

۲- سرمایه های عقلانی بر بهره وری کارکنان آموزش وپرورش شهرستان جم تأثیرگذار است.

۳- سرمایه های اجتماعی بر بهره وری کارکنان آموزش وپرورش شهرستان جم تأثیرگذار است.

۴- سرمایه های هیجانی بر بهره وری کارکنان آموزش وپرورش شهرستان جم تأثیرگذار است.

………….

 

 

[۱]– Levin

2019-02-24
كد : 2357
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss