جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتبررسی میزان تأثیر عوامل موثر بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: بررسی میزان تأثیر عوامل موثر بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

توانمند سازی یکی از موثرترین ابزارها در دستیابی به بهره وری و رضایت کارکنان و مشتریان و مزیت رقابتی است (اسدزاده و چاخرلوئی ،۲۰۱۲). در دهه گذشته بسیاری از سازمانها رویکردهای مدیریتی براساس توانمند سازی (بعنوان مثال تیم های خود گردان ، مدیریت کیفیت فراگیر) را پیاده سازی کردند که باعث افزایش بهره وری و نوآوری می شود.

……

مرور منابع:

حیدری نژاد و همکاران (۱۳۹۱) تاثیر دوره های آموزش ضمن خدمت بر توانمندسازی دبیران تربیت‌بدنی را مورد بررسی قرار دادند. جامعه آماری کلیه دبیران تربیت بدنی زن و مرد در سه مقطع ابتدایی، راهنمایی و دبیرستان شهر اهواز در سال تحصیلی ۱۳۹۰ بودند. نتایج تحقیق نشان داد به طورکلی بین دوره های آموزش­ضمن­خدمت با توانمندسازی  رابطه مثبت و معنی‌داری وجود دارد. همچنین بین دیدگاه زنان و مردان در مورد میزان افزایش توانمندسازی بر اثر دوره های آموزش ضمن خدمت تفاوت معناداری مشاهده شد که این میزان در میان دبیران زن بیشتر از دبیران مرد بود. نتایج تحلیل رگرسیون چندگانه نشان داد از میان دوره­های مختلف آموزش ضمن خدمت، دوره های تخصصی پیش­بینی کننده قویتر برای توانمندسازی دبیران تربیت بدنی می باشد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- حمایت مسئولان بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

۲- سبک رهبری بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

۳- شفافیت نقش بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

۴- فناوری اطلاعات بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

۵- ارزشیابی عملکرد بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

۶- سیستم پاداش بر توانمند سازي كاركنان مركز امور اصناف وزارت صنعت ، معدن و تجارت تأثیر دارد.

………….

 

قیمت: ۱۹۰۰۰ تومان

 

2019-02-24
كد : 2164
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss