جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتدیدگاه معلمان و دانش اموزان در باره اثر آزمون تیمز بر پیشرفت تحصیلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: دیدگاه معلمان و دانش اموزان در باره اثر آزمون تیمز بر پیشرفت تحصیلی

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

انجمن بین‌المللی ارزشیابی پیشرفت تحصیلی(IEA[1]) از مؤسسات پژوهشی معتبری است که با سابقه‌ای بیش از نیم قرن و انجام ده‌ها مطالعه جهانی در موضوع‌های مختلف آموزشی و مشارکت کشورها از سراسر جهان گام‌های مؤثری را در زمینه ارتقا و بهبود سطح یادگیری برداشته است. یکی از مهم‌ترین و گسترده‌ترین مطالعات انجام شده توسط IEA، مطالعه بین‌المللی روندهای آموزش ریاضیات و علوم تیمز[۲] است (کیامنش، ۱۳۸۴).

دانش اموزان ایرانی در ۳ دوره اخیر ازمون های تیمز و پرلز شرکت کرده و در سال ۲۰۰۶ در بین ۴۵ کشور جهان رتبه ۴۲ را بدست آوردند . همچنین در سال ۲۰۰۱ هم از میان ۳۵ کشور جهان رتبه ۳۲ را بدست اورند (جايگاه ايران در مطالعات تيمز ۲۰۰۷ – ۲۰۰۳ – ۱۹۹۹ – ۱۹۹۵ توسط مركز مطالعات بين المللي تيمز و پرلز ) این رنکینگ حاکی از ان است وضعیت اموزش در ایران زیر حد استاندارد است (عابدی و همکاران، ۱۳۸۸).

……

مرور منابع:

عابدی، ص و همکاران (۱۳۸۸) در پژوهشی پيشرفت تحصيلي در درس علوم دانش آموزان دوره راهنمايي، بر اساس داده ها و نتايج مطالعه تيمز را مورد مطالعه قرار دادند. به همين منظور، کل ۵۳۰۱ نفر دانش آموز پايه سوم راهنمايي شرکت کننده در مطالعه تيمز – آر، که به صورت سرشماري انتخاب شده بودند، مورد تجزيه و تحليل قرار گرفت. يافته هاي حاصل از پژوهش نشان داد که ۱- همه متغيرهاي آموزشي وارد شده در تحقيق، داراي ضريب همبستگي معناداري با متغير ملاک بودند. ۲- همچنين، مدل رگرسيوني جهت پيش بيني متغير ملاک (پيشرفت تحصيلي) بر اساس متغيرهاي آموزشي وارد شده در تحقيق ارايه گرديد که از ۹ متغير آموزشي، ۸ متغير در پيش بيني متغير ملاک نقش داشته و در مجموع، ۳/۱۶ درصد از تغييرات، متغير ملاک را تبيين مي کردند

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱ –از نظر معلمان، برگزاری آزمون تیمز در پیشرفت تحصیلی دانش اموزان پایه سوم راهنمایی در درس ریاضی موثر است.

۲ –از نظر معلمان، برگزاری آزمون تیمز در پیشرفت تحصیلی دانش اموزان پایه سوم راهنمایی در درس علوم موثر است.

۳ –از نظر دانش اموزان پایه سوم راهنمایی شرکت در آزمون تیمز در پیشرفت تحصیلی انها در درس ریاضی موثر است.

۴ –از نظر دانش اموزان پایه سوم راهنمایی شرکت در ازمون تیمز در پیشرفت تحصیلی انها در درس علوم موثر است.

………….

 

[۱]– International Association for the Evaluation of Educational Achievement

[۲] Timss

2019-02-24
كد : 2345
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss