جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتشناسایی عوامل موثر بر خرید ناگهانی (تکانشی) در میان جوانان شهر ارومیه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: شناسایی عوامل موثر بر خرید ناگهانی (تکانشی) در میان جوانان شهر ارومیه

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

خرید ناگهانی که به آن خرید بدون برنامه، خرید باتصمیم آنی،خرید تفننی، و از دید روانشناسانه تکانه ای نیز گفته می شود، از جنبه های مهم رفتار مصرف کنندگان می باشد. در واقع خرید ناگهانی تجربه يک تمايل و اشتياق براي خريد است، اين اشتياق يک احساس ناگهاني و شديد بوده واغلب وسوسه انگيز است.  همه ما ممکن است خرید هایی را انجام دهیم که هیچ قصد و برنامه قبلی برای این خرید نداشته و در یک فرآیند تصمیم گیری سریع ناشی از هیجان و انگیزه ایجاد شده اقدام به خرید نماییم .ایجاد این انگیزه خرید، هنر یک فروشنده ماهر است که با اتخاذ  راهکار های مختلف ممکن می گردد  (کاویانی نیا، ۱۳۹۰).

……

مرور منابع:

نظری و قادری عابد (۱۳۹۰) عوامل موثر بر رفتار خرید ناگهانی را در دانشجویان دانشکده مدیریت دانشگاه تهران را مورد بررسی قرار دادند. حجم نمونه در این تحقیق ۱۵۹ نفر از دانشجویان بوده است نتایج آنها نشان داد که تنها به خرید رفتن، سطح عزت نفس، تحریک پذیری، نوع محصول و ابزارهای ترفیعی تأثیر معنی داری بر رفتار خرید ناگهانی داشته و تأثیر عوامل جنسیت، محیط خرید، راهنمایی فروشنده، فردگرایی و قیمت محصول مورد تأیید قرار نگرفتند.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

۱- محیط خرید بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۲- قیمت محصول بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۳- نوع محصول بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۴- ترفیعات بازاریابی بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۵- جنسیت خریدار بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۶- عزت نفس خریدار بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۷- فردگرایی خریدار بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۸- تحریک پذیری خریدار بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۹- راهنمایی فروشنده بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

۱۰- تنها به خرید رفتن بر رفتار خرید ناگهانی موثر می باشد.

………….

 

 

2019-02-25
كد : 2544
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss