جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل زلزله‌خیزی تونل‌های عمیق در شرایط نزدیک گسل

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل زلزله‌خیزی تونل‌های عمیق در شرایط نزدیک گسل (۲۰۱۱)

چکیده: اهمیت ساختارهای زیرزمینی در انتقال و شبکه‌های بهره‌وری آسیب‌پذیری آن‌ها  نسبت به زلزله را به یک جریان حساس تبدیل می‌کند. تسهیلات زیرزمینی معمولا در مقایسه‌ی با ساختارهای روی زمین دارای آسیب‌پذیری کمتری نسبت به زلزله هستند، اما ریسک همراه با آن‌ها ممکن است به جا باشد زیرا حتی یک سطح پایینی از آسیب، ممکن است قابلیت سرویس‌دهی یک شبکه‌ی وسیع را تحت‌الشعاع قرار دهد. تجزیه و تحلیل لرزشی تونل‌های نزدیک به شکستگی‌های لرزشی، یک مساله‌ی پیچیده است که اغلب در مرحله‌ی طراحی برای راهنمایی‌ها یا کدهای خاص برای طراحی ساختارهای زیرزمینی در شرایط لرزشی نادیده گرفته می‌شود و همچنین همان‌طور که در بالا اشاره شد چون ساختارهای زیرزمینی نسبت به زلزله دارای آسیب‌پذیری کمتری در نظر گرفته می‌شوند. این مقاله، واکنش لرزشی تونل‌های عمیق را با تمرکز بر مراحل مورد نیاز برای یک طراحی مناسب تحت هر دو بارگیری ایستا و متحرک بررسی می‌کند. هدف مطالعه، کمک به بهبود روش‌های استفاده‌ شده‌ی جاری برای تجزیه و تحلیل لرزشی ساختارهای زیرزمینی است. برای این منظور، واکنش زلزله‌خیزی یک تونل عمیق در ایتالیای جنوبی، در طول جهت عرضی بررسی شده است. زیرساخت، بخشی از مسیر ریلی است که خط متصل‌کننده‌ی کاسرتا به فوگیا در اپنینز جنوبی را که یکی از فعال‌ترین نواحی زلزله‌خیز در ایتالیا است، عوض می‌کند. واکنش لرزشی در جهت عرضی با استفاده از روش شبه ایستا و همچنین مدل‌بندی عددی پیشرفته با استفاده از روش عنصر طیفی در کنار یک روش جنبشی برای شبیه‌سازی‌های گسل متناهی، تجزیه و تحلیل شده است. روش شبه ایستا با استفاده از یک راه حل تحلیلی فرم بسته به اجرا درآمده است. نتایج به‌دست آمده از مدل‌بندی عددی پیشرفته و روش شبه ایستا مورد مقایسه قرار گرفته‌اند تا اعتبار و محدودیت‌هایشان ارزیابی شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-15
كد : 125181
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss