جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتنقش انطباق فرد- محیط بر کیفیت کاری و فرسودگی شغلی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت توزیع برق غرب استان مازندران)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: نقش انطباق فرد- محیط بر کیفیت کاری و فرسودگی شغلی کارکنان (مطالعه موردی: شرکت توزیع برق غرب استان مازندران)

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

مدیریت استراتژیک منابع انسانی بر سازگاری و هماهنگی درونی اعمال مدیریت منابع انسانی برای ایجاد دانش، مهارت و توانایی های کارکنان متمرکز می باشد تا از استراتژی های رقابتی حمایت کرده و به اهداف تجاری نائل شود. سازگاری فرد-محیط نقش مهمی را در مدیریت منابع انسانی بازی می کند. بدین صورت که سازگاری فرد-محیط تبدیل به مهره ارتباطی اصلی بین تراز افقی و عمودی درون مدیریت استراتژیک منابع انسانی می شود و اساسی برای بدست آوردن مزایای رقابتی بوجود می آورد(مارچینگتون و ویلکینسون[۱]، ۲۰۰۸).

……

مرور منابع:

عیسی رحیمی (۱۳۹۲) رابطه‌ي تقاضای عاطفی کار و فرسودگي شغلي پرستاران را با استفاده از استراتژی سازگاری مورد مطالعه قرار داد. براي اين منظور۲۵۴ نفر از پرستاران که تعداد ۷۵ نفرمعادل (۲۹٫۵درصد) پاسخگویان مرد و تعداد ۱۷۹ نفر معادل (۷۰٫۵)درصد زن بودند را مورد مطالعه قرارداد. نتایج نشان داد كه بين تقاضای عاطفی و فرسودگی شغلی ارتباط مستقیمی وجود دارد. همچنین تقاضای عاطفی ککار با استراتژی سازگاری ارتباط دارد.

………..

فرضيه‏هاي تحقیق:

فرضیه های اصلی تحقیق:

۱- انطباق فرد- محیط بر کیفیت کاری کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۲- انطباق فرد- محیط بر فرسودگی شغلی کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

فرضیه های فرعی تحقیق:

۱- انطباق فرد- فرد بر کیفیت کاری کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۲- انطباق فرد- گروه بر کیفیت کاری کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۳- انطباق فرد- سازمان بر کیفیت کاری کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۴- انطباق فرد- فرد بر فرسودگی شغلی کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۵- انطباق فرد- گروه بر فرسودگی شغلی کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

۶- انطباق فرد- سازمان بر فرسودگی شغلی کارکنان در شرکت رخشان سازان تأثیر دارد.

………….

 

 

[۱]– Marchington and Wilkinson

2019-02-24
كد : 2170
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss