عضویت در گروه تلگرام آسان داکپرسش¬نامه شکاف¬های کیفیت خدمات تولیدکننده(لیلاشیخ¬پناهی۱۳۹۲)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسش­نامه شکاف­های کیفیت خدمات تولیدکننده(لیلاشیخ¬پناهی۱۳۹۲)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسش­نامه: اندازه­ گیری شکاف کیفیت­ خدمات تولیدکننده

این پرسش­نامه براساس طیف پنج­گانه لیکرت طراحی شده است و تمامی شکاف­ها کیفیت خدمات تولید­کننده براساس متغیرهای نهایی شده مورد بررسی قرار گرفته است. پرسش­نامه شامل دو بخش است که بخش اول، به بررسی خدماتی که تأمین­کننده می­بایست به شرکت ارائه دهد، پرداخته است و در این بخش ۲ سؤال (۱- مشخص کنید در هر یک از متغیرهای زیر چه انتظاراتی از تأمین­کننده دارید؟ ۲- شما به عنوان (شرکت)، موفقیت تأمین­کننده را در ارائه خدمات تا چه میزان می­بینید؟) مطرح شده است، که این دو سؤال بر اساس طیف لیکرت پنج گزینه­ای از خیلی زیاد تا خیلی کم، پاسخ داده شده است که در هر سؤال، ۱۳ متغیر مورد بررسی قرار گرفته است. در بخش دوم به بررسی خدماتی که شرکت روغن نباتی می­بایست به تأمین­کننده ارائه دهد، پرداخته است که در این بخش ۴ سؤال مطرح شده است که استنباط مدیران تولیدکننده از انتظارات تأمین­کننده، تدوین برنامه، عملکرد واقعی و وعده­های تولیدکننده به تأمین­کننده، بر اساس طیف لیکرت پنج گزینه­ای از خیلی زیاد تا خیلی کم، پاسخ داده شده است و در هر سؤال، ۹ متغیر مورد بررسی قرار گرفته است.

 

۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۸-۱۹
كد : 66639
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss