جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامهارتباط تعهد تمرینی، برند وکیفیت خدمات با وفاداری به اماکن تندرستی ویلیامز (۲۰۱۰)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامهارتباط تعهد تمرینی، برند وکیفیت خدمات با وفاداری به اماکن تندرستی   ویلیامز (۲۰۱۰)

روایی و پایایی دارد

نمره گذاری و کلید سوالات دارد

به منظور جمع آوری اطلاعات از روش میدانی و پرسشنامه محقق ساخته در زمينه ارزیابی وفاداری برند در اماكن ورزشي تندرستي و سلامت بهره گرفته شد كه شامل:

  1. پرسشنامه ویژگی دموگرافیک: در راستاي دستيابي به اهداف تعيين شده، پرسشنامه­اي توسط محقق تهيه شده كه شامل جنس، سن، وضعیت تاهل، مقطع تحصیلی، سابقه، نوع عضویت، دفعات حضور و هدف و انگیزه از تمرین ورزشی می­باشد.
  2. برای سنجش متغیرهای تحقیق از پرسشنامه استاندارد ویلیامز (۲۰۱۰) استفاده شده است که دارای ۶۷سوال با مقیاس ۷ارزشی لیکرت می­باشد که نظرهای پاسخ دهندگان را در ۴ مولفه ۱٫ کیفیت خدمات (کیفیت خدمات، مشارکت در برنامه­های باشگاه ) ۲٫ وفاداری به برند ۳٫ تعهد تمرینی و ۴٫ ارتباط با برند (دلیل عضویت، احساسات درباره آرم و لوگو، مشارکت در برنامه­های باشگاه، سایر سوالات، تاثیر باشگاه، مدیریت باشگاه، تاثیر
    برنامه­های باشگاه، موارد مربوط به باشگاه)، مورد سنجش قرار داده است و پاسخ هر سوال بر یک مقیاس هفت درجه­ای از کاملا موافقم (۱) تا کاملا مخالفم (۷) مشخص می­شود.

جدول ۱٫۳: مولفه­های پرسشنامه و سوال­های مربوط به آن

ابعاد پرسشنامه شماره­ی سوال
ارتباط با برند دلیل عضویت ۷-۱
احساسات درباره آرم و لوگو ۱۰-۸
مشارکت در برنامه­های باشگاه ۱۳-۱۱
سایر سوالات ۱۶-۱۴
تاثیر باشگاه ۱۹-۱۷
مدیریت باشگاه ۲۲-۲۰
تاثیر برنامه­های باشگاه ۲۵-۲۳
موارد مربوط به باشگاه ۳۸-۲۶
کیفیت خدمات کیفیت خدمات ۵۴-۳۹
مشارکت در برنامه­های باشگاه ۵۹-۵۵
وفاداری به برند وفاداری به برند ۶۳-۶۰
تعهد تمرینی تعهد تمرینی ۶۷-۶۴

….

….

2019-03-18
كد : 32113
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss