جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه انگیزش شغلی رایت (۲۰۰۴)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

نام پرسشنامه: پرسشنامه انگیزش شغلی رایت (۲۰۰۴)

روایی و پایایی: دارد

طریقه نمره دهی: دارد

منبع: دارد

توضیحات:

مقياس انگيزش شغلي رایت ( ۲۰۰۴) براي اولين بار توسط ارشدي (۱۳۸۶) در زبان فارسي ترجمه و برای اجرا تنظيم شده است. اين مقياس داراي ۶ ماده بوده كه پاسخ هاي سه ماده اول روي يك مقياس ۶ درجه­اي از ۱ (بسيار مخالفم) تا ۶ (بسيار موافقم) و پاسخ هاي سه ماده آخر روي يك مقياس پنج درجه اي از ۱ (هرگز) تا ۵ (هميشه) مشخص مي شوند.

اولين بار پچن، پلز و آلن[۱] (۱۹۶۵؛ به نقل از پچن،۱۹۷۰) يك مقياس كلي براي سنجش انگيزش شغلي تهيه و اعتباريابي نمودند اين پرسشنامه يك مجموعه  ۴ ماده­اي است كه در آن از افراد خواسته مي شود تا خود را روي مقياس هاي ۵ درجه اي در رابطه با جهت و شدت رفتار شغلي درجه بندي نمايند. بالدوين[۲] (۱۹۹۰) ماده اي را جهت سنجش مداومت رفتار به اين پرسشنامه ۴ ماده­اي اضافه كرده و به سطح قابل پذيرش از پاياني دروني (۶۸/۰=α) رسيد. رايت (۲۰۰۴) ماده ششم را براي ارزيابي درجه مداومت رفتار كاركن به اين پرسشنامه ۵ ماده اي اضافه كرد و به پایایی (۷۱/۰=α) رسید (ارشدی، ۱۳۸۶).

قیمت: ۳۵۰۰

[۱]Patchen, Pelz& Allen

[۲]Baldwin

2019-02-25
كد : 1893
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss