جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسي تأثير فرهنگ سازماني بر عملكرد مالي (کویین و کامرون (۲۰۰۶))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي تأثير فرهنگ سازماني بر عملكرد مالي کویین و کامرون (۲۰۰۶)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی دارد.

در اين پژوهش براي كسب داده هاي اوليه براي تجزيه و تحليل، از پرسشنامه استاندارد کویین و کامرون (۲۰۰۶) استفاده شده است. پرسشنامه فوق به صورت مكرر توسط محققين مختلف مثل کوچکی سیاه خاله سر و دیگران (۱۳۹۱) و يشيل و كايا (۲۰۱۲)  در سراسر دنيا استفاده شده است.

جهت گردآوري اطلاعات در مورد فرهنگ سازمانی شرکت های نمونه مورد نظر از پرسشنامه فوق و برای سنجش عملکرد مالی از نرم افزار ره آورد نوین  استفاده شده است.

شيوه توزيع پرسشنامه بدين شكل بوده است كه در ابتدا با هماهنگي لازم با مدیران مربوطه، پرسشنامه توسط محقق در کلیه شرکت­ های نمونه توزيع شده  است. با توجه به حجم نمونه  تعداد ۶۸ پرسشنامه بين پاسخ دهندگان توزيع شد كه از آن تعداد، ۵۰ پرسشنامه قابل قبول برگردانده شد.

جدول  ۳- ۱: تركيب سؤالات پرسشنامه پژوهش

متغيرهاي مورد بررسي شماره سؤالات در پرسشنامه جمع سؤالات
فرهتگ طایفه ای ۱-۵ -۹-۱۳-۱۷-۲۱ ۶
فرهنگ  ویژه سالاری ۲-۶-۱۰-۱۴-۱۸-۲۲ ۶
فرهنگ بازاری ۳-۷-۱۱-۱۵-۱۹-۲۳ ۶
فرهنگ سلسله مراتبی ۴-۸-۱۲-۱۶-۲۰-۲۴ ۶
جمع كل سؤالات   ۲۴

 ….

….

2019-03-22
كد : 34871
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss