پرسشنامه بررسي میزان رضایتمندی دانشجویان از عملکرد ارتباطی کارکنان (قنبری و همکاران ۱۳۹۳)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسي میزان رضایتمندی دانشجویان از عملکرد ارتباطی کارکنان(قنبری و همکاران ۱۳۹۳)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

گرایش: علوم ارتباطات اجتماعی – تحقیق در ارتباطات

این پرسشنامه دارای ۳۰ سوال بوده و توسط قنبری و همکاران  ۱۳۹۳ساخته شده است و روایی و پایایی آن تأیید شده است.

پرسشنامه براساس مقیاس لیکرت تنظیم و از مراجعین خواسته شده نظرات خود را درخصوص رفتار ارتباطی کارکنان در هر سوال با یکی از گزینه های (خیلی کم، کم، تا حدودی، زیاد، خیلی زیاد) پاسخ دهند.

تعاريف عملي عبارات فرضيه‌ها و سؤالات

رضايت

در این پژوهش منظور از رضایتمندی دانشجویان، نمره ای است که دانشجویان در پاسخ به سوالات ۳۰ گویه ای پرسشنامه مورد تحقیق داده اند.

 ارتباط کلامی

در این پژوهش منظور از رضایتمندی دانشجویان از ارتباط کلامی، نمره ای است که دانشجویان در پاسخ به سوالات ۳ ، ۴ و ۱۳ پرسشنامه مورد تحقیق داده اند.

 ارتباط غیرکلامی

در این پژوهش منظور از رضایتمندی دانشجویان از ارتباط غیرکلامی، نمره ای است که دانشجویان در پاسخ به سوالات ۱، ۲ و ۹ پرسشنامه مورد تحقیق داده اند.

دقت در انجام امور

در این پژوهش منظور از رضایتمندی دانشجویان از دقت در انجام امور، نمره ای است که دانشجویان در پاسخ به سوالات ۱۴ ،۱۵ ،۱۶ و ۱۹ پرسشنامه مورد تحقیق داده اند.

 سرعت انجام کار

در این پژوهش منظور از رضایتمندی دانشجویان از سرعت در انجام کار، نمره ای است که دانشجویان در پاسخ به سوالات ۲۱، ۲۲، ۲۴ و ۲۵ پرسشنامه مورد تحقیق داده اند.

۱۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۳-۲۹
كد : 52800
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss