جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل رضایت‌مندی بیمه شدگان طلایی در بیمارستان‌های خصوصی ( مقیمی (۱۳۸۸))

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل رضایت‌مندی بیمه شدگان طلایی در بیمارستان‌های خصوصی ( مقیمی (۱۳۸۸))

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

مولفه‎های متغیرهای تحقیق مطابق با پرسشنامه مبنا می باشد و سپس سوالات آن از کتاب مقیمی (۱۳۸۸) بر گرفته شده است. شاخص هاي مورد سنجش در تحقیق، پیش از آنکه در قالب پرسشنامه به نظر سنجی گذاشته شود، در معرض قضاوت چند تن از خبرگان و کارشناسان در دانشگاه‌ها و شرکت‌های بیمه قرار گرفت و نهایتاً از پرسشنامه مورد توافق به عنوان ابزار جمع آوري داده ها استفاده شد.

در پرسشنامه حاضر، از آنجا که سئوالات از مقیاس هاي نسبی بهره مند بودند، مبادرت به استفاده از طیف لیکرت شد. به ترتیب براي گزینه هاي کاملا موافقم، موافقم، نسبتا موافقم، مخالفم و کاملا مخالفم ؛ ضرایب ۵، ۴، ۳، ۲ و ۱ در نظر گرفته شد و بدین ترتیب اطلاعات کیفی با مقادیر کمی و عددي تعبیر شدند و در محاسبه ها ملاك عمل قرار گرفت.  پرسشنامه ی طراحی شده برای جمع آوری نظرات پیرامون موضوع تحقیق به شرح زیر است :

  • طراحی قسمت جمعیت شناختی
  • طراحی قسمت سوالات با توجه به متغیرهای مستقل و وابسته ی پژوهش.

ترتیب سوالات پرسشنامه نیز در جدول ۳-۱ در زیر آمده است :

 جدول۳-۱- جدول تقسیم بندی گویه های پرسشنامه

متغیر گویه ها تعداد گویه ها
تکریم ارباب رجوع ۴ – ۱ ۴
پاسخگویی ۷-۵ ۳
انصاف ۱۱ – ۸ ۴
نظم و ترتیب ۱۴ – ۱۲ ۳
قانون گرایی ۱۷ – ۱۵ ۳
رضایت مشتری ۲۳ – ۱۸ ۶

منبع: مقیمی، ۱۳۸۸

 

2017-06-08
كد : 50193
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss