جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه بررسی عوامل مؤثر بر تجهیز منابع( مشتریان)(حبیبی پور۱۳۸۹)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه بررسی عوامل مؤثر بر تجهیز منابع( مشتریان)حبیبی پور۱۳۸۹

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

پرسشنامه مشتریان شامل دو قسمت: مشخصات فردی و بخش گویه ها است. پرسشنامه مشتمل بر(۲۶) گویه برای مشتریان شعب بانک است؛ همچنین   گویه ها بر اساس طیف پنج گزینه ای لیکرت۱ به صورت خیلی زیاد(۵)، زیاد(۴)، تاحدودی(۳)، کم (۲)، خیلی کم(۱)، تنظیم شده است. توزیع تعداد گویه ها در این پرسشنامه به شرح جدول می باشد.

مولفه ها شماره گویه ها
عوامل خدماتی از گویه ۱  تا گویه ۷
عوامل مالی از گویه ۸  تا گویه ۱۳
عوامل ارتباطی وانسانی از گویه ۱۴  تا گویه ۱۹
عوامل و شرایط فیزیکی از گویه ۲۰  تا گویه ۲۳
عوامل وابستگی سازمانی از گویه ۲۴  تا گویه ۲۶

 

2017-06-09
كد : 50397
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss