جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپرسشنامه سنجش عوامل موثر بر میزان مطالعه( لوطی باشیان۱۳۹۱)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه سنجش عوامل موثر بر میزان مطالعه( لوطی باشیان۱۳۹۱)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

یک پرسشنامهء محقق ساخته )لوطی باشیان۱۳۹۱ (است که عوامل موثربر میزان مطالعه(روش های مطالعه، انگیزه، تشویق وکیفیت مطالعه و همچنین۹عامل تاثیر گذار بر میزان مطالعه)را می‌سنجد.

نحوه شکل گیری پرسشنامه عوامل موثر بر میزان مطالعه

۱٫جمع آوری و ساختن گویه هایی بود که از آنها به عنوان پرسش استفاده شود. برای این منظور از پرسشنامه ها و پایان نامه های منتشر شده قبلی(مانند: کرمی۱۳۸۱، یداللهی۱۳۸۸، یوسفی۱۳۷۹، جعفری نژاد۱۳۹۰، یزدیان۱۳۹۰، قاسمی۱۳۸۹، عبدخدایی۱۳۷۴، مارتون[۱]و سلجو[۲]۲۰۰۴-۱۹۷۶، پالسانی و شارما۱۳۷۸) و جملات گوناگونی که به روش های مطالعه ارتباط داشت جمع آوری شد و بدین ترتیب حدود(۱۱۴) گویه در اختیار محقق قرار گرفت. ۲٫این مرحله شامل انتخاب سوالهای مناسب برای سنجش متغیرهای پژوهش (روش های مطالعه، انگیزه، تشویق وکیفیت مطالعه) بود، که از تعداد(۱۱۴) گویه، تعداد(۴۹) انتخاب شد. ۳٫در مرحله سوم پرسشنامه پس از ویراستاری، به منظور اجرای مقدماتی  فرم اولیه آن بر روی ۳۰ نفر از افراد جامعه آماری اجرا شد و برخی اصلاحات بر اساس آن انجام گرفت و در آخر فرم نهایی پرسشنامه در(۴۳) سوال تدوین و بر روی نمونه مورد نظر اجرا شد.

2017-06-07
كد : 49845
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss