پرسشنامه وضعيت استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات( سعيدي نيري ۱۳۸۸ )

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

پرسشنامه وضعيت استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات( سعيدي نيري ۱۳۸۸)

روایی و پایایی دارد

نحوه نمره دهی وکلید سوالات دارد.

رشته علوم تربيتي(گرايش برنامه ريزي آموزشي)

اين پرسشنامه مشتمل بر بخش­هاي اصلي زير مي باشد:

الف) ويژگي­هاي فردي

در اين بخش براي معلمان مشخصاتي نظير، جنسيت، رشته تدريس، سالهاي خدمت در آموزش و پرورش به عنوان معلم مورد سوال قرار خواهد گرفت.

ب) ميزان استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات

اين بخش از پرسشنامه كه از ادبیات تحقیق استخراج، و با نظارت استاد راهنما و مشاور چندین بار مورد اصلاح و بازنگری قرار گرفتند داراي شش مولفه اصلي و ۶۳ سوال است. مولفه ۱، ۲، ۳ مربوط به سوال اول پژوهش (نوع و میزان استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات  در تدریس معلمان چقدر است؟)، مولفه ۴ مربوط به سوال دوم پژوهش (نقش فناوری اطلاعات و ارتباطات  در روش های تدریس معلمان چیست؟)، مولفه پنجم مربوط به سوال سوم پژوهش (میزان استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در تهیه و تولید مواد و منابع آموزشی چقدر است؟) و بالاخره مولفه ششم مربوط به سوال چهار پژوهش (موانع کاربرد فناوری اطلاعات و ارتباطات در برنامه ی درسی مدارس متوسطه چیست؟)مي باشند. كه اين سوالات شامل: نوع و ميزان استفاده از كامپيوتر و نرم افزارهاي كامپيوتري (شامل ۱۰ سوال)، نوع و ميزان استفاده از اينترنت و سرويس­هاي اينترنتي (شامل ۱۳ سوال)،  نوع و ميزان استفاده از تلویزيون و ويدئو­پروژكتور (شامل ۲ سوال) و نقش كامپيوتر، اينترنت، تلویزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در روش تدريس (شامل ۱۱ سوال) و نقش كامپيوتر، اينترنت، تلوزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در تهيه و توليد مواد و منابع آموزشي(شامل ۸ سوال) و موانع كاربرد كامپيوتر، اينترنت، تلوزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در برنامه درسي (شامل ۱۰ سوال). اين پرسشنامه در مقياس چند درجه­اي ليکرت تهيه شده و طيف آن از: بسيار كم، كم، متوسط، زياد، خيلي زياد (پنج درجه­اي)، مي­باشد. پرسشنامه مذکور در بين معلمان مدارس متوسطه توزيع گرديد. سئوالات اختصاصي مربوط به پرسشنامه­  ميزان استفاده از فناوري اطلاعات و ارتباطات در جدول زير نشان داده شده است.

جدول ۳-۳ اطلاعات مربوط به پرسشنامه

 رديف مولفه ها  

خرده مولفه­ها

سوالات
۱ استفاده از كامپيوتر و نرم افزارهاي آنها ۱۰ ۱۴- ۵
۲ استفاده از اينترنت و سرويس هاي اينترنتي ۱۳ ۲۸- ۱۶
۳ استفاده از تلویزيون و ويدئو پروژكتور ۲ ۳۱- ۳۰
۴ نقش كامپيوتر، اينترنت، تلویزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در روش تدريس

 

۱۱ ۴۲- ۳۲
۵ نقش كامپيوتر، اينترنت، تلویزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در تهيه و توليد مواد و منابع آموزشي ۸ ۵۰-۴۳
 

۶

موانع كاربرد كامپيوتر، اينترنت، تلوزيون و ويدئو پروژكتور و نرم افزارهاي آنها در برنامه درسي  

۱۰

 

۱۰-۱

۱۹,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۶-۰۳-۲۹
كد : 52837
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :

محصولات پیشنهادی

مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد. این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است. بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند.
با وارد کردن ايميل خود و تاييد ايميل ارسال شده توسط فيدبرنر مي توانيد آخرين مطالب سايت را از طريق ايميل دريافت کنيد . ايميل شما پيش ما محفوظ مي ماند و هيچگونه ايميل تبليغاتي براي شما فرستاده نخواهد شد.
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss