جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتپیش بینی رضایت شغلی کارکنان آتش نشانی شهر کرج بر اساس توانمندسازی روانشناختی، سبک زندگی و انطباق فرد- محیط آنان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

عنوان پروپوزال: پیش بینی رضایت شغلی کارکنان آتش نشانی شهر کرج بر اساس توانمندسازی روانشناختی، سبک زندگی و انطباق فرد- محیط آنان

قسمت هایی از پروپوزال:

بیان مسأله:

كار کردن نه تنها منابع مالي و سطح زندگي افراد را بهبود مي بخشد، بلكه بر سلامت جسمي و رواني آنها نيز اثر گذار می باشد. هر روز كه از نقطه آغازين عمر انسان فاصله گرفته مي شود، مشاغل متنوع تر مي شوند و بر تقسيم كار و تخصص افزوده شده و سازمانهاي جديد پا به عرصه حيات مي گذارند كه اين سازمانها محل كار انبوهي از جمعيت مي باشند. توسعه و گسترش سازمانها به وسعتي است كه عصر ما را، عصر سازمانها و انسانهاي امروزي را انسانهاي سازماني نام نهاده اند. بسياري از انسانها زندگي شان با سازمانها در آميخته است و براي بقاي خود ناگزيرند عضويت يك سازمان را بپذيرند و شغلي پيشه سازند. در اين ميان نقش عامل انساني در سازمانها از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و توجه به روحيات و انگيزه هاي انساني به سبب تأثيري كه بر موفقيت و عملكرد او دارد، موضوع رضايت شغلي[۱] را مطرح ساخته است (میرکمالی و ثانی، ۱۳۸۷).

……

مرور منابع:

میرکمالی و همکاران (۱۳۸۸) رابطه توانمندسازي روان شناختي با رضايت شغلي و تعهد سازماني در ميان کارکنان دانشگاه تهران را مورد مطالعه قرار دادند. جامعه آماري تحقيق (۲۷۳۱) نفر از کارکنان دانشگاه تهران بود، که تعداد ۱۵۶ نفر (۷۲ نفر مرد و ۸۴ نفر زن) از آنها به روش نمونه گيري طبقه اي متناسب با حجم و بر اساس فرمول کوکران انتخاب شدند. نتايج حاکي از آن بود که توانمندسازي روان شناختي و زير مقياس هاي آن يعني معناداري، خود تعييني، شايستگي و تاثير با رضايت شغلي رابطه مثبت و معناداري داشته است.

………..

‏سوالات تحقیق:

۱- آیا توانمندسازی کارکنان با رضایت شغلی آنها رابطه دارد؟

۲- آیا سبک زندگی کارکنان با رضایت شغلی آنها رابطه دارد؟

۳- آیا انطباق فرد-محیط کارکنان با رضایت شغلی آنها رابطه دارد؟

۴- سهم هر یک از متغیرهای توانمندسازی، سبک زندگی و انطباق فرد-محیط در پيش بيني رضايت شغلي چقدر است؟

………….

 

 

[۱] – Job satisfaction

2019-02-26
كد : 2891
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss