جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتHard Disk Drive H.D.D

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Hard Disk Drive        H.D.D

(۱۸ صفحه) ورد

حافظه بلند مدت كامپيوتر مي باشد و كليه اطلاعات اعم از برنامه، عكس، صوت و تصوير و … برروي اين قطعه ذخيره مي شود يك ديسك سخت يا هارد از چند بخش مهم تشكيل شده است كه عبارتند از:

  • صفحة مغناطيسي كه اطلاعات برروي آن ذخيره مي شود.
  • هد كه باعث خواندن اطلاعات مي شود.
  • درگاهي كه داراي ۴۰Pin مي باشد كه با كابل Data يا IDE كه در ارتباطات است و از طريق همين كابل اطلاعات تبادل مي شوند.
  • درگاهي كه داراي ۴۰ Pin كي باشد كه با كابل Power در ارتباط مي باشد و كليه نيازهاي الكتريكي هارد را برطرف مي كند.

هارد يكي از اجزاي مهم و تشكيل دهندة كامپيوتر مي باشد چون از كليه اطلاعات موجود در سيستم نگهداري مي كند و همچنين اصلي ترين پل ارتباطي كه بين سخت افزار و نرم افزار وجود دارد يعني سيستم عامل (OS) را برروي خود جاي مي دهد و تنها قطعه اي مي باشد كه نمي توان برروي آن قيمت گذاري كرد البته اگر شامل اطلاعات باشد چون ممكن است اين اطلاعات بسيار مهم و محرمانه باشند و ارزش بالايي داشته باشد

……………….

………………

 

2019-03-12
كد : 25759
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss