جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتSwiff 3D MAX

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Swiff 3D MAX

(۱۸ صفحه ورد)

اهداف ما در Electric Rain ساده هستند. ساختن نرم افزار در درة جهاني، اداره كردن تجارت با تماميت (درستي) بدون شرط، داشتن سرگرمي و لحظاتي شاد و تقسيم كردن آن با كاربران ما. اين ها نماد جايي است كه شما به آن وارد شده ايد. ما مي توانيم بهترين ابزار ۳D را در صنعت توليد كنيم. اما تا وقتي كه به شما آموزش چگونگي استفاده از آن را نداده باشيم هيچ اقدامي در آن مورد نخواهيم كرد.

ما با ساختن Swift 3D MAX 2.0 قدرت محض را داشتيم و هدف ما اين است كه، در هنگام آموزش كار با آن به شما، جهان لذت و جذابيت را با شما تقسيم كنيم. حدس من اين است كه شما از يك سيستم كمك كننده چيزي بيش از اين سند، در يك مرجع را انتظار داريد.

من معتقدم كه مشا مي خواهيد در كنار اين سند، يك درك ضمني از Swift 3D MAX را نيز كسب كنيد. و به خوبي شما قارد خواهيد بود كه از تجربة ياديگري نرم افزار جديد لذت ببريد و در جريان كار كمي هم بخنديد.

بنابراين آرام بنشيند، آسوده خاطر باشيد و فقط اجاره بدهيد كه ببارد.

 

تكنولوژي اجراي RAVIX III:

(لام ها به انگليسي) … قدرتي است در Swift 3D MAX است درست همانند ….

تكنولوژي RAVIX III محصول اختصاصسي كمپاني Electric Rain كه مدل ۳D را به صنعت بديع بردار – پايه اي ۲D تبديل كرده است. RAVIX از ابتداي واژگان RApid (سريع،، Visibility (نماياني) eXtension (امتداد) گرفته شده است. و تكنولوژي هسته (مركزي) و نيرو بخش صنعت و رئوسي را كه مدل ۳D را مي سازند نشان مي دهد و آنها را شكل چند ضلعي هايي در مي آورد كه مي توانند پرشوند و تدريجاً براي باز آفريني تصوير ۳D به شكل برداري ۲D تغيير كنند.

 

علامت خاص RAVIX III:

در توليد سوم اين تكنولوژي، RAVIX III سريع ترين ۳D تكنولوژي اجرايي برداري در بازار فروش است. مي تواند مدل هايي بيش از ۳۰۰۰۰۰ چند ضلعي ارائه دهد و كيفيت به بهترين نحو در اندازة فايل ها بي نظير است. ……………………….

………………………………

2019-03-13
كد : 27775
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss