جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتWindows Explorer

 • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
 • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
 • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
 • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
 • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

Windows Explorer

(۲۲صفحه ورد)

برنامه اي است كه توانايي نمايش پوشه هاي موجود در درايوهاي مختلف را بطور همزمان داشته و همچنين قابليت اجراي فرامين مربوط به مديريت فايلها و پوشه ها را نيز دارا مي باشد .

 

۱  – مديريت فايلها و پوشه ها بوسيله  windows Explorer

براي باز كردن پنجره windows Explorer چندين روش وجود دارد :

روش اول :  ابتدااشاره گر ماوس را روي نماد Computer  My  برده و كليد سمت راست آن را فشار دهيد تا منوي ميانبر مربوطه باز شود .

سپس از منوي  باز شده روي گزينه Explore  كليك كنيد تا پنجره مربوطه ظاهر گردد .

روش دوم :  در اين حالت بااستفاده از منوي start روي گزينه programs  كليك كنيد و سپس برنامه ُwindows Explorer را اجرا نماييد .

پنجره windows Explorer به دو كادر مجزا تقسيم شده است كادر سمت چپ ساختار درختي پوشه ها و كادر سمت راست ، محتويات درون پوشه انتخاب شده را نشان مي دهد .

يك نوار باريك به نامsplit مرز بين اين دو ناحيه رامشخص مي كند كه به وسيله Drag  كردن م يتوان محل آن را تغيير داد با استفاده از منوي View نيز مي توان نحوهنمايش متفاوتي براي نمادها در نظر گرفت .

در كادر سمت چپ كه محل نمايش ساختار درختي موضوعات است ، همانطور كه در تصوير مشاهده ميكنيد در كنار بعضي از پوشه ها علامت + كوچكي قرار دارد كه نشانه وجود يك يا چند زير مجموعه در پوشه مذكور است .

در صورتي كه اشاره گرموس را روي لامت + منقل كرده و كليك كنيد زير مجموعه ها نمايش داده خواهد شد وعلامت + به – تبديل مي شود و به كليك جدد برروي همان محل ، حالت نمايش به صورت اوليه برخواهد گشت .

براي مال :

 • روي علامت + كنار درايو C كليك ميكنيم تا پوشه هاي داخل آن به نمايش درآيند
 • از ميان پوشه هاي به نمايش درامده windows را انتخاب كرده وري نام پوشل دبل كليك مي كنيم محتويات اين پوشه : به نمايش درآمده و يا برنامه ها اجر خواهند شد .

همچنين انجام كليه عمليات مربوط به مديريت فايلها و پوشه ها نظير ايجاد، حذف ، كپي انتقال و غيره كه در فصول قبل بررسي شده در اين برنامه نيز ميسر است .

براي كپي چند فايل هم رديف از پوشه My Document  به درايو C  مي توانيم به روش زير عمل كنيم :

 • ابتدا روي علامت + كنار پوشه My Document  كليك مي كنيم تا محتويات آن نمايش داده مي شود .
 • سپس روي اولين فايل مورد نظرمان كليك كرده و با نگه داشتن shift روي آخرين فايل مورد نظر در همان رديف نيز كليك مي كنيم .
 • حال روي يكي از فايلهاي كليك كرده و با نگه داشتن كليد سمت راست ماوس ، مجموعه انتخاب شده را به سمت چپ و به طرف مقصود كه درايو C مي باشد حركت ميدهيم و زماني كه رنگ درايو C تغيير كرد دكمه را راها ميكنيم .
 • سپس از منوي ظاهر شده ، روي گزينه Copy here كليك مي كنيم و به اين ترتيب عمل كپي به پايان مي رسد .

در ويندوز روش ديگري نيز براي كپي كردن يك موضوع به فلاپي ديسك وجود دارد ، براي اين منظور :

 • ابتدا يك فلاي ديك فرمت شده را درون فلاپي درايو قرا رداده و سپس در يكي از محيط هاي My computer يا windows Explorer موضوعات مورد نظرمان را انتخاب ميكنيم .
 • سپس روي فايل يا پوشه هاي انتخاب شده كليك سمت راست كرده و از منوي ميانبر ظاهر شده ، گزينه send to و سپس نماد (A )   ۵ Floppy  را كليك مي كنيم .

به اين ترتيب كليه موضوعات انتخاب شده به فلاپي درايو منتقل خواهند شد گزينه ديگري كه در منوي ميانبر باز شده در سمت send to  وجود ارد Mail Recipient است كه به وسيله آن ميتوانيم موضوع يا موضوعات انتخاب شده را به صورت پست الكترونيكي براي كامپيوتر مقصد بفرستيم و همچنين اگر گزينه My Document را از اين منوي ميانبر انتخاب كنيم . موضوعات به پوشه My Document منتقل خواهند شد .

نكته : توجه داشته باشيد كه استفاده از گزينهMail Recipient   زماني ممكن است كه شما به شبكه اينترنت دسترسي داشته و آدرس پست الكترونيكي كامپيوتر مقصد تان را نيز در اختيار داشته باشيد .

۲- فرامين Format     و Copy Disk

فرمان Format…………………….

…………………….

………………….

2019-03-13
كد : 27793
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss